15 травня 2019 р. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Результати розгляду справ

Версія для друку

15 травня

Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні розглядав питання про внесення змін до персонального складу сенатів Конституційного Суду України, затвердженого Постановою Конституційного Суду України «Про утворення сенатів Конституційного Суду України» від 29 березня 2018 року № 2-пс/2018.

Ухвалено Постанову Конституційного Суду України № 2-пс/2019 про внесення змін до персонального складу сенатів Конституційного Суду України.

***

Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні розглядав питання про внесення змін до персонального складу колегій суддів Конституційного Суду України, затвердженого Постановою Конституційного Суду України «Про утворення колегій Конституційного Суду України та затвердження їх персонального складу» від 29 березня 2018 року № 3-пс/2018.

Ухвалено Постанову Конституційного Суду України № 3-пс/2019 про внесення змін до персонального складу колегій суддів Конституційного Суду України.

***

Другий сенат Конституційного Суду України на пленарному засіданні розглядав справу за конституційною скаргою Рябчука Андрія Анатолійовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 1 частини першої, частини другої статті 303 Кримінального процесуального кодексу України у формі письмового провадження.

Другий сенат Конституційного Суду України завершив дослідження матеріалів справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Другого сенату Конституційного Суду України.

***

Другий сенат Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Хліпальської Віри Василівни щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 26 Закону України «Про виконавче провадження».

У цій справі ухвалено Рішення № 2-р(ІІ)/2019.

Оприлюднення Рішення Конституційного Суду України за результатами конституційного провадження здійснюється на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України не пізніше наступного робочого дня після його ухвалення (частина перша статті 94 Закону України «Про Конституційний Суд України»).

***

Другий сенат Конституційного Суду України на засіданні обговорював питання про форму розгляду справи за конституційною скаргою Самсіна Ігоря Леоновича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень другого речення частини першої статті 54 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Постановлено Ухвалу Другого сенату Конституційного Суду України про розгляд справи на пленарному засіданні у формі письмового провадження.

***

Другий сенат Конституційного Суду України на засіданні розглядав питання про тимчасове залучення до складу неповноважної за складом Першої колегії суддів Другого сенату Конституційного Суду України судді з іншої колегії цього ж сенату.

Постановлено Ухвалу Другого сенату Конституційного Суду України про тимчасове залучення до складу неповноважної за складом Першої колегії суддів Другого сенату Конституційного Суду України судді Конституційного Суду України Первомайського Олега Олексійовича.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України