6 березня 2019 р. Засідання Конституційного Суду України

Версія для друку

Хроніка дня

6 березня

Перший сенат Конституційного Суду України на пленарному засіданні у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою громадянки України Даць Ірини Вільямівни щодо відповідності Конституції України (конституційності) пунктів 2, 3 розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

Перший сенат Конституційного Суду України завершив дослідження матеріалів справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.   

Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Першого сенату Конституційного Суду України.

***

Перший сенат Конституційного Суду України на засіданні розглядав  питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Завгороднього Сергія Миколайовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини третьої статті 130  Кодексу  законів про працю України, підпункту 3 пункту 1 розділу І Закону України «Про  внесення  змін до деяких законодавчих актів  України  щодо захисту  прав інвесторів».

Постановлено Ухвалу Першого сенату Конституційного Суду України про відмову у відкриті конституційного провадження.

***

Перший сенат Конституційного Суду України на засіданні обговорював питання про форму розгляду справи за конституційною скаргою громадянки Російської Федерації Марго Поліни Олександрівни щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень пункту 1 частини п'ятої, частини сьомої статті 454 Цивільного процесуального кодексу України.

Постановлено Ухвалу Першого сенату Конституційного Суду України про розгляд справи на пленарному засіданні у формі письмового провадження.

***

Перший сенат Конституційного Суду України на засіданні розглядав  питання про самовідвід судді Конституційного Суду України у розгляді справи за конституційною скаргою Дерменджи Андрія Вікторовича  щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин першої, другої
статті 23 Закону України «Про іпотеку» від 5 червня 2003 року № 898-IV.

Перший сенат Конституційного Суду України задовольнив заяву про самовідвід судді Конституційного Суду України.

***

Другий сенат Конституційного Суду України на закритій частині  пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Хліпальської Віри Василівни щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 26 Закону України «Про виконавче провадження».

Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Другого сенату Конституційного Суду України.

***

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила  розгляд справи за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про освіту».

Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Великої палати Конституційного Суду України.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала  клопотання суддів Конституційного Суду України про подовження строку постановлення колегією суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційним поданням та конституційною скаргою.

Постановлено Ухвалу Великої палати Конституційного Суду України про подовження строку постановлення Першою колегією суддів Другого сенату Конституційного Суду України ухвали про відкриття конституційного провадження або про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою.

 

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України