Делегація Конституційного Суду України перебуває з візитом у Королівстві Марокко

Версія для друку

 

Делегація Конституційного Суду України перебуває з візитом у Королівстві Марокко

 

27.09.2018

26-29 вересня делегація Конституційного Суду України у складі Голови КСУ Станіслава Шевчука та судді Суду, Голови постійної комісії з міжнародних зв'язків Наталі Шаптали, перебуває з візитом у Королівстві  Марокко (м. Марракеш). Це перший офіційний візит Конституційного Суду України до Конституційного Суду Королівства Марокко.

Метою візиту делегації є участь у міжнародній конференції «Доступ до конституційної юстиції: нові виклики контролю конституційності апостеріорі», організованій Конституційним Судом Королівства Марокко.

У заході беруть також участь представники органів конституційної юрисдикції Алжиру, Домініканської Республіки, Єгипту, Іспанії, Італії, Кабо-Верде, Іраку, Китаю,  Лівану, Лівії, Нігерії, Німеччини, Палестини, Панами, Польщі, Руанди, США, Того, України, Франції, Фінляндії, Центральноафриканської Республіки та міжнародних організацій.

Міжнародна конференція включає в себе шість пленарних засідань, під час яких учасники обговорять, зокрема, питання доступу до конституційного правосуддя, національні та міжнародні вимоги щодо ефективності правосуддя, вплив прийнятих рішень та правову систему країни та питання виборчого процесу.

Відкрив конференція Голова Конституційного Суду Королівства Марокко Саїд Іграї, який привітав гостей заходу та побажав усім плідної та надхненної роботи.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України