До Конституційного Суду України завітали юристи Національної академії державного управління при Президентові України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

 

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

До Конституційного Суду України завітали юристи Національної академії державного управління при Президентові України

 

 

Напередодні 19-ої річниці з дня заснування єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні 15 жовтня Конституційний Суд України відвідали слухачі та викладачі Національної академії державного управління при Президентові України.

У ході екскурсії гості ознайомилися з історією становлення єдиного органу конституційної юрисдикції, повноваженнями КСУ, порядком призначення суддів, особливостями конституційного провадження, формами звернення до Суду тощо.

Юристи відвідали Зал засідань Суду та були присутні на пленарному засіданні Конституційного Суду України, на якому у формі усного слухання розглядалася справа за конституційним поданням Верховного Суду України.

Крім того, правознавці ознайомилися з роботою структурних підрозділів Секретаріату Суду, зокрема побували в приміщенні бібліотечного комплексу, ознайомилися з порядком зберігання судових справ в архіві та роботою прес-центру.

У музейній експозиції Конституційного Суду України відвідувачі переглянули експонати, серед яких сувеніри, медалі, книжкові видання, подаровані органами конституційної юрисдикції зарубіжних країн, міжнародними організаціями, а також вітчизняними органами державної влади, судовими установами.

         Під час оглядової екскурсії гості сфотографувалися на згадку про цю пам’ятну подію.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України