Голова КCУ Юрій Баулін зустрівся з Керівником Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за місцевими виборами в Україні у 2015 році Таною де Зулуета

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

 

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

 

 

Голова КCУ Юрій Баулін зустрівся з Керівником Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за місцевими виборами в Україні у 2015 році Таною де Зулуета

 

1 жовтня 2015 року Голова Конституційного Суду України Юрій Баулін провів зустріч з Керівником Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за місцевими виборами в Україні у 2015 році Таною де Зулуета.

У зустрічі взяли участь  правовий аналітик Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за місцевими виборами в Україні у 2015 році Ксенія Дашуціна, помічник правового аналітика Місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за місцевими виборами в Україні у 2015 році Лідія Єршихіна, працівники Секретаріату Конституційного Суду України.

Голова Конституційного Суду України привітав гостей та висловив задоволення проведенням зустрічі. «В Україні надають важливого значення оцінці політичних і правових процесів, які відбуваються у нашій країні у зв’язку з проведенням виборів», – наголосив Юрій Баулін.

«У зв’язку з важливістю виборів, які пройдуть 25 жовтня в Україні і великою кількістю партій, та на запрошення Уряду України ми приїхали для проведення спостереження», – повідомила Тана де Зулуета. Вона додала, що буде використовуватися стандартна методологія оцінювання. Також Керівника Місії цікавило питання ролі Конституційного Суду України у підготовці та проведенні місцевих виборів.

В свою чергу Голова КСУ проінформував гостей, що КСУ виконує пасивну роль у виборчому процесі, адже на сьогодні відсутні подання та звернення з цього приводу. «До КСУ не рідко звертались з приводу виборчого права», – додав суддя.

У ході зустрічі сторони також обговорили питання децентралізації влади в Україні. Юрій Баулін підкреслив, що Конституційний Суд дав позитивний Висновок щодо відповідного Законопроекту.

На завершення Голова КСУ зауважив, що «весь український народ зацікавлений у проведенні чесних, прозорих, демократичних виборів, які б відповідали стандартам ОБСЄ та міжнародним стандартам».

Наприкінці зустрічі Юрій Баулін та Тана де Зулуета подякували один одному за цікавий діалог і висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України