У Конституційному Суді України відбулися заходи до Дня захисту дітей

Версія для друку

 

У Конституційному Суді України відбулися заходи до Дня захисту дітей

31.05.2019

Напередодні Дня захисту дітей, що відзначається щорічно 1 червня відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року, в Конституційному Суді України проведено низку заходів, присвячених цій події.

До Конституційного Суду України цього року завітали діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, учні гімназії імені Т.Г. Шевченка № 109, гімназії № 179 міста Києва, а також представники Малої академії наук.

Для відвідувачів були проведені оглядові екскурсії, під час яких вони оглянули зали засідань Великої палати та сенатів Суду, прес-центр, музейну експозицію, бібліотеку та архів Суду.

Молодь мала можливість поспілкуватися з працівниками Секретаріату Конституційного Суду України, дізнатися багато цікавого про історію та повноваження органу конституційної юрисдикції, організацію судових засідань, а також про роботу окремих структурних підрозділів Секретаріату Суду.

Окрему увагу було приділено знайомству з правами та обов’язками людини, зокрема дитини, передбаченими національними та міжнародними нормативно-правовими актами. Діти переглянули мультиплікаційні короткометражні фільми на тему «На захисті прав дитини».

Цікавим та корисним для учнів стала бліц-вікторина, під час якої молодь закріпила отримані знання у сфері захисту прав і свобод людини. На згадку про цю подію учням було подаровано Конституцію України та зроблено пам’ятні фото.

Ознайомчі та навчальні тематичні заходи з нагоди Дня захисту дітей у Конституційному Суді України проводяться щороку та вже стали традиційними.

 

                 

 

 

                     

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України