У КСУ підбито підсумки діяльності за 2018 рік та визначено плани на майбутнє

Версія для друку

У КСУ підбито підсумки діяльності за 2018 рік та визначено плани на майбутнє

 

26.12.2018

26 грудня 2018 року в Конституційному Суду України відбулися загальні збори колективу Суду, під час яких Голова Суду Станіслав Шевчук підбив підсумки роботи КСУ, визначив плани на майбутнє. Також Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук та судді Суду Віктор Кривенко, Василь Лемак, Володимир Мойсик, Наталя Шаптала привітали працівників Секретаріату Суду з прийдешніми святами – Різдвом Христовим та Новим Роком.

Станіслав Шевчук наголосив, що конституційна реформа, яка відбулася, стала необхідним кроком для розвитку конституційної юстиції та становлення України як європейської держави. «Цей рік став для нас плідним та насиченим, оскільки перед нами постали нові виклики та завдання, з якими ми з гідністю впоралися, здолавши всі перепони й випробування на нашому шляху. Цього року Суд запрацював у повному складі суддів, що, безперечно, сприяло активізації його роботи», – відзначив Голова Конституційного Суду України.

Він підкреслив, що в поточному році Судом було ухвалено 13 рішень та надано 4 висновки. Водночас Станіслав Шевчук зазначив, що на наступний рік Конституційний Суд України ставить ще вищу планку.

У своєму виступі Голова Суду звернув увагу присутніх на те, що робота Конституційного Суду України в напрямі відкритості та гласності процесу здійснення конституційного судочинства, доступу громадськості до інформації про діяльність Суду дала позитивні результати. «Фактично, нам вдалося зруйнувати стіну, яка виникла між Конституційним Судом та суспільством», – зауважив Станіслав Шевчук. Він навів статистичні дані соціологічного дослідження, згідно з яким довіра до Конституційного Суду України підвищилась вдвічі порівняно з показниками минулого року.

У контексті досягнень Конституційного Суду України за 2018 рік Станіслав Шевчук відзначив роботу працівників Секретаріату Суду. «Кожен з вас своєю копіткою працею та відповідальним ставленням до роботи вклав у «кошик» наших спільних досягнень свої знання, вміння, досвід, терпіння, свою стійкість, мудрість, виваженість, розсудливість. І я переконаний, що наша спільна наполеглива праця й в подальшому стане запорукою загальних перемог задля надійного захисту прав і свобод людини і громадянина, утвердження принципу верховенства права і зміцнення України як демократичної, соціальної, правової держави», – наголосив Голова Суду.

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України