Участь Голови Конституційного Суду України у заході, присвяченому огляду діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні за рік

Версія для друку

Участь Голови Конституційного Суду України у заході, присвяченому огляду діяльності
Координатора проектів ОБСЄ в Україні за рік

01.03.2018

28 лютого Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук взяв участь у заході, присвяченому обговоренню результатів діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні у 2017 році та плану його роботи на поточний рік.

У форумі також взяли участь представники органів державної влади, дипломатичних місій, міжнародних організацій, наукових та дослідницьких установ.

Учасникам було представлено інформацію щодо діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні у сфері реалізації поточних програм та майбутніх проектів.

Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні Вайдотас Верба представив презентацію основних напрямів діяльності Координатора, підсумував роботу за минулий рік та окреслив перспективний план діяльності Координатора на 2018 рік.

Користуючись нагодою, пан Посол привітав Голову Конституційного суду України Станіслава Шевчука з обранням на посаду та побажав успіхів у подальшій роботі.

Станіслав Шевчук щиро подякував пану Послу за вітання і багаторічну плідну співпрацю, та висловив надію на її майбутнє продовження. Він зазначив, що найголовнішим викликом, який сьогодні стоїть перед Конституційним Судом України, є відновлення довіри до Суду. Однак спільними зусиллями і наполегливою працею довіру буде відновлено.

 

Довідково. Координатор проектів ОБСЄ в Україні надає підтримку реформам та допомагає країнам протистояти викликам, що постають у часи кризи. Проекти, що реалізуються Координатором, сприяють докорінним перетворенням, необхідним для розбудови стабільного та демократичного майбутнього країн. Координатор застосовує багатосторонній підхід та реалізує проекти, які стосуються широкого спектру питань, зокрема, конституційної, правової та судової реформ; освіти у сфері прав людини та юридичної освіти; діалогу, як інструмент у подоланні кризи та здійсненні реформ; психологічної та соціальної реабілітації осіб, які постраждали від кризи.

 

 

Інформує Відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України