Урочисте засідання Верховної Ради України зі складення присяги Українському народові новообраним Президентом України

Версія для друку

 

Урочисте засідання Верховної Ради України зі складення присяги Українському народові новообраним Президентом України

 

20.05.2019

Голова Конституційного Суду України Наталя Шаптала взяла участь в урочистому засіданні Верховної Ради України, присвяченому складенню присяги новообраним Президентом України Володимиром Зеленським народові України.

Відповідно до статті 104 Конституції України новообраний Президент України вступає на пост не пізніше ніж через тридцять днів після офіційного оголошення результатів виборів, з моменту складення присяги Українському народові на урочистому засіданні Верховної Ради України. Приведення Президента України до присяги здійснює Голова Конституційного Суду України.

Голова Конституційного Суду України Наталя Шаптала повідомила стосовно виконання  новообраним  Президентом  України  Володимиром Зеленським усіх конституційних вимог щодо несумісності з посадою Президента України та відсутності інших  обставин, що унеможливлюють складення ним присяги та вручила йому текст присяги Українському народові, визначений Конституцією України.

Наталя Шаптала оголосила, що новообраний Президент України склав присягу Українському народові відповідно до статті 104 Конституції  України і вступив на пост Президента України та вручила новообраному Президенту України офіційні символи влади Глави держави.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України