Зустріч Голови Конституційного Суду України Юрія Бауліна з Керівником проектів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Україні та Молдові Штефаном Міронюком

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-10-25

факс 287-36-16

 

Зустріч Голови Конституційного Суду України Юрія Бауліна з Керівником проектів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Україні та Молдові Штефаном Міронюком

 

 

У Конституційному Суді України 5 жовтня 2015 року відбулася зустріч Голови Конституційного Суду України Юрія Бауліна з Керівником проектів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Україні та Молдові Штефаном Міронюком.

У зустрічі взяли участь менеджер проектів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Україні Вольфрам Гертіг, радники з юридичних питань представництва Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Києві Геннадій Рижков, Наталія Глібко, а також керівник служби Голови КСУ Марина Аршевська та завідувач відділу зовнішніх зв᾿язків Ольга Кравченко.

На початку зустрічі Голова КСУ Юрій Баулін привітав Штефана Міронюка з призначенням на посаду – керівника проектів Німецького фонду міжнародного правового співробітництва в Україні та Молдові, і підкреслив, що співробітництво між Конституційним Судом України та IRZ-Фондом залишається дружнім, плідним та надійним. „Суд співпрацює з багатьма інститутами Німеччини – Інститутом публічного права та міжнародного права імені Макса Планка, а також з юридичним факультетом Регенсбургського університету, і Німецький фонд міжнародного правового співробітництва в Україні є головним та надійним партнером з 1996  року“, – додав Голова.

Він також висловив вдячність представникам Німецького фонду за сприяння та можливість організовувати українсько-німецькі зустрічі з конституційно-правових питань, і наголосив на важливості таких зустрічей.

У ході розмови Штефан Міронюк повідомив, що Україна – це країна його предків, і подякував очільнику КСУ за теплі слова – „добру і довгу співпрацю Конституційного Суду України з IRZ-Фондом“.

Предметом обговорення став план співробітництва на найближчу перспективу, зокрема йшлося про візит суддів Конституційного Суду України до Регенсбургського університету та Федерального Конституційного Суду Німеччини, фахові зустрічі з німецькими експертами-правниками, а також організаційні питання пов’язані з 20-ою річницею єдиного органу конституційної юрисдикції в Україні.

Співрозмовники наголосили на важливості визначення тематики фахових зустрічей, зокрема запровадження конституційної скарги, захист соціальних прав громадян, а саме тих тем, що становлять інтерес для Конституційного Суду України.

 Також очільник Суду розповів делегації про склад Конституційного Суду України, призначення та звільнення суддів, про роботу на засіданнях та пленарних засіданнях Суду.

На завершення зустрічі Юрій Баулін подякував за конструктивну бесіду і висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України