26 вересня 2019 р. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Результати розгляду справ

Версія для друку

 

26 вересня

 

Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні розглядав питання про внесення змін до персонального складу колегій суддів Конституційного Суду України, затвердженого Постановою Конституційного Суду України «Про утворення колегій Конституційного Суду України та затвердження їх персонального складу» від  29 березня 2018 року № 3-пс/2018 (зі змінами).

Ухвалено Постанову Конституційного Суду України № 6-пс/2019 про внесення змін до персонального складу колегій Конституційного Суду України.

***

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень статті 1512 Конституції України.

Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань Великої палати Конституційного Суду України.

***

Велика палата Конституційного Суду України на пленарному засіданні продовжила розгляд клопотання про роз’яснення порядку виконання Рішення Конституційного Суду України від 4 грудня 2018 року № 11-р/2018 у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин третьої, десятої статті 133 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у редакції Закону України «Про забезпечення права на справедливий суд».

Питання розглянуто.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала клопотання суддів Конституційного Суду України про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами та за конституційним поданням.

Постановлено Ухвалу Великої палати Конституційного Суду України про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційного провадження у справах за конституційними скаргами та конституційним поданням.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала питання про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 23 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» від 12 листопада 2015 року № 794–VIII.

Постановлено Ухвалу Великої палати Конституційного Суду України про відмову у відкриті конституційного провадження в частині конституційного подання 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 23 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» від 12 листопада 2015 року № 794–VIII.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2020 Конституційний Суд України