Асоціація суддів Конституційного Суду України

Версія для друку

Асоціація суддів Конституційного Суду України є громадською суддівською організацією, утвореною відповідно до Конституції України, Закону України «Про громадські об’єднання», інших нормативно-правових актів, що стосуються утворення і діяльності громадських організацій.

Метою діяльності асоціації є участь у громадському і суспільному житті держави, сприяння органам державної влади і місцевого самоврядування в реалізації їх повноважень у сфері правотворення та правозастосування та сприяння суддям Конституційного Суду України у відставці (на пенсії), діючим суддям  Конституційного Суду України як громадянам України  у здійсненні і захисті їх конституційних прав і свобод, а також прав і свобод та законних інтересів, передбачених законодавством України, іншими нормативно-правовими актами.

 Асоціація діє на підставі Положення про громадську організацію «Асоціація суддів Конституційного Суду України» в новій редакції, затвердженого загальними зборами організації 12 жовтня 2016 року та зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві  22 листопада 2016 року.

До складу ГО входить 27 осіб із діючих суддів та суддів Конституційного Суду України у відставці (на пенсії).

Почесними членами Асоціації є суддя  Європейського Суду з прав людини у відставці Буткевич Володимир Григорович та ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацій Василь Якович.

Головою Асоціації є суддя КСУ у відставці Домбровський Іван Петрович, а заступником – суддя КСУ у відставці Вдовіченко Сергій Леонідович.

► Інформація  для членів Асоціації


Оголошення для членів Асоціації СКСУ                           

Хмельницький університет управління та права імені Леоніда Юзькова запрошує суддів Конституційного Суду України у відставці на конференцію, яка відбудеться 17 травня 2019 року в м. Хмельницькому, вул. Героїв Майдану, 8 (початок о 10 год.).

Тематичні напрями конференції

1. Ціннісний вимір права: здобутки та перспективи.

2. Цінності як фундамент сучасної демократичної Конституції.

3. Конституційні цінності в практиці Конституційного Суду України.

4. Доктрина конституційних цінностей професора Л.П.Юзькова.

У зв’язку з цим та для вирішення організаційних питань просимо до 20.04.2019 року повідомити про свою участь в роботі конференції та тему доповіді, виступу, спогадів (тел.: (099)132-69-66, (067)964-38-16 або на ел. Пошту: dip1947@ukr.net).

Крім цього, повідомляємо про ініціативу щодо зібрання суддями у відставці літератури на конституційно-правову тематику (2-3 видання)  для подарунку бібліотеці Університету, в тому числі з особистого доробку.

Чекаємо Ваших повідомлень.

З повагою

Домбровський І.П.,

Голова АСКСУ


 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України