ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідань Конституційного Суду України на 24-26 вересня 2018 р.

Версія для друку

 

Проект

ПОРЯДОК ДЕННИЙ
засідань

Конституційного Суду України

 

24 вересня 2018 року, понеділок.

Початок о 9.00

Спеціальне пленарне засідання Конституційного Суду України:

1. Урочиста церемонія складення новопризначеними суддями Конституційного Суду України  Завгородньою І.М. та Первомайським О.О. присяги.

Трансляція спеціального пленарного засідання відбудеться на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України http://ccu.gov.ua/ у рубриці "Відеотрансляція засідань" за посиланням http://ccu.gov.ua/stream.

Початок об 11.30

2. Розгляд питання про внесення змін до Постанови Конституційного Суду України «Про утворення сенатів Конституційного Суду України» від 29 березня 2018 року № 2-пс/2018.

3. Розгляд питання про внесення змін до Постанови Конституційного Суду України «Про утворення колегій суддів Конституційного Суду України та затвердження їх персонального складу» від 29 березня 2018 року № 3-пс/2018.

 

25 вересня 2018 року, вівторок.

Пленарні засідання Великої палати Конституційного Суду України:

Початок о 10.00

1. Розгляд справи за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними" від 7 червня 2017 року № 413 у формі письмового провадження.

Трансляція пленарного засідання відбудеться на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України http://ccu.gov.ua/ у рубриці "Відеотрансляція засідань" за посиланням http://ccu.gov.ua/stream.

Початок об 11.00

2. Розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень шостого речення частини першої статті 13 Закону України "Про психіатричну допомогу" у формі письмового провадження.

Трансляція пленарного засідання відбудеться на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України http://ccu.gov.ua/ у рубриці "Відеотрансляція засідань" за посиланням http://ccu.gov.ua/stream.

Початок о 14.00

3. Розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень абзацу четвертого частини першої статті 208  Кримінального процесуального кодексу України у формі письмового провадження.

Трансляція пленарного засідання відбудеться на офіційному веб-сайті Конституційного Суду України http://ccu.gov.ua/ у рубриці "Відеотрансляція засідань" за посиланням http://ccu.gov.ua/stream.

 

26 вересня 2018 року, середа.

Початок о 10.00

Засідання Великої палати Конституційного Суду України:

1. Обговорення питання про форму розгляду справи за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини другої статті 4, статей 16, 17, 22, 23, пункту 5 Прикінцевих положень Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік“.

2. Обговорення питання про форму розгляду справи за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини другої статті 135, статей 137, 138 Житлового кодексу Української РСР.

3. Розгляд клопотання судді Конституційного Суду України про подовження строку постановлення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справі за конституційною скаргою.

Початок – після засідання КСУ

Засідання Другого сенату Конституційного Суду України:

1. Обговорення питання про форму розгляду справи за конституційною скаргою громадянина Карякіна Едуарда Сергійовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення статті 79 Закону України „Про банки і банківську діяльність“.

2. Продовження розгляду питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Бриндака Петра Антоновича щодо відповідності Конституції України (конституційності) абзацу десятого статті 3 Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

3. Розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справах:

- за конституційною скаргою Корнаша Івана Васильовича щодо відповідності Конституції України (конституційності) абзаців шостого, сьомого пункту 3 розділу І Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" від 28 грудня 2014 року № 76-VIII;

- за конституційною скаргою Наумчука Миколи Ілліча щодо відповідності Конституції України (конституційності) пунктів 3, 9 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" від 6 грудня 2016 року № 1774-VIII.

 

 

Інформує відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2019 Конституційний Суд України