Графік роботи органів Конституційного Суду України

Версія для друку

 

ГРАФІК РОБОТИ ОРГАНІВ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ 

Відповідно до Регламенту Конституційного Суду України, ухваленого на спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України Постановою Конституційного Суду України від 22 лютого 2018 року № 1-пс/2018 (зі змінами, внесеними згідно з Постановою Конституційного Суду України від 11 вересня 2018 року № 4-пс/2018), установлено такий графік роботи органів КСУ (§ 28 Регламенту):

1. За звичайних обставин засідання та пленарні засідання сенатів Конституційного Суду відбуваються щовівторка та щосереди, засідання та пленарні засідання Великої палати - щочетверга.

Засідання колегій суддів Конституційного Суду можуть відбуватися у будь-які робочі дні у час, коли не проводяться засідання, пленарні засідання сенатів Конституційного Суду, Великої палати.

2. Засідання Колегії, засідання, пленарні засідання Сенату, Великої палати можуть бути перенесені у разі необхідності, в тому числі у разі неповноважності Колегії, Сенату, Великої палати або якщо учасник конституційного провадження, якого запрошено на відповідне засідання, з поважної причини не прибув на нього.

3. Спеціальні пленарні засідання, засідання Суду відбуваються, як правило, у вільні від засідань та пленарних засідань Сенату, Великої палати дні.

Спеціальні пленарні засідання, на яких новопризначені судді Конституційного Суду складають присягу, можуть відбуватися у будь-який робочий день із дотриманням вимог частини другої статті 17 Закону.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України