1 листопада. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися засідання сенатів Суду та колегії суддів: ухвалили рішення та ухвали

Версія для друку

1 листопада, 2023 
 

У середу, 1 листопада 2023 року, Перший сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційними скаргами Стефурака Ігоря Ярославовича, Палатова Сергія Олеговича, Чегеля Богдана Івановича, Бредуна Олександра Васильовича, Тиховської Оксани Андріївни щодо конституційності другого речення абзацу першого частини третьої статті 87 Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889–VIII в редакції Закону України „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи“ від 14 січня 2020 року № 440–ІХ.

Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Перший сенат на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Дребітка Євгенія Вікторовича щодо конституційності другого речення частини першої статті 115 Кримінального процесуального кодексу України. За результатами розгляду Суд відмовив у відкритті конституційного провадження у цій справі.

Другий сенат на відкритій частині пленарних засідань у формі письмових проваджень розглядав справи за конституційними скаргами:

У цих справах Суд перейшов до закритої частини пленарних засідань для ухвалення рішень.

Другий сенат на закритій частині пленарних засідань продовжив розгляд справ за конституційними скаргами:

Їхній розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Водночас у справі за конституційною скаргою Тригуб Наталії Семенівни щодо конституційності пункту 2 частини другої статті 44 Закону України „Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції“ Другий сенат ухвалив Рішення № 9-р(ІІ)/2023, яке оприлюднить на офіційному вебсайті Суду 2 листопада ц.р.

Також Другий сенат у справі за конституційною скаргою Приходька Віктора Валерійовича щодо конституційності абзацу першого пункту 13-1 розділу XV „Прикінцеві положення“ Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування“, абзацу сімдесятого підпункту 27 пункту 19 розділу І Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій“ визначив форму розгляду справи – письмове провадження.

Цього ж дня відбулося засідання Першої колегії суддів Другого сенату, на якому  судді відмовили у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Маєвої Тетяни Сергіївни щодо конституційності абзацу другого розділу ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України „Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам“», частини першої статті 33 Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України