1 лютого. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Суд розглядав справи за конституційними скаргами і конституційними поданнями. Колегія суддів ухвалила 3 ухвали

Версія для друку

 

1 лютого 2024 року

 

У четвер, 1 лютого, Велика палата на закритій частині пленарних засідань продовжила розгляд справ:

Їхній розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Крім того, Велика палата на закритій частині пленарного засідання розглядала справу за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо конституційності положень частин п'ятої, шістнадцятої статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров'я, частини четвертої статті 29 Закону України „Про захист населення від інфекційних хвороб“, абзацу другого розділу II Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“. У цій справі Суд роз’єднав конституційне провадження в окремі конституційні провадження. Подальший розгляд справ відбудеться на наступних пленарних засіданнях.

Цього ж дня відбулося засідання Третьої колегії суддів Другого сенату, на якому судді розглядали питання щодо відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами.

За результатами розгляду, колегія суддів відмовила у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Антоніка Олега Васильовича щодо конституційності статті 246 Кримінального кодексу України та Онищенко Людмили Андріївни щодо конституційності пункту 1 частини першої статті 170, пункту 5 частини першої, частини другої статті 333 Кодексу адміністративного судочинства України.

У справі за конституційною скаргою Гольник Лариси Владленівни щодо конституційності частини четвертої статті 22, пункту 3 розділу VII „Перехідні положення“ Кодексу адміністративного судочинства України, пункту 5 розділу ІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя“ колегія суддів відкрила конституційне провадження. Питання, пов’язані з конституційним провадженням у цій справі, судді розглянуть на засіданні Другого сенату.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України