10 листопада. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Засідання Другого сенату: постановлено 3 ухвали

Версія для друку

 

У середу, 10 листопада, Другий сенат Конституційного Суду України на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою Представництва „АНДРІТЗ ГАЙДРО ГмбХ“ щодо відповідності Конституції України положень пункту 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України. Суд дослідив матеріали справи на відкритій частині пленарного зсідання та перейшов до закритої частини пленарного засідання. Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

Другий сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою громадянки Російської Федерації Марго Поліни Олександрівни щодо відповідності Конституції України положень пункту 1 частини п'ятої, частини сьомої статті 454 Цивільного процесуального кодексу України. Розгляд справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

На засіданні Другого сенату розглядалося питання щодо визначення форми конституційних проваджень у справах за конституційною скаргою громадянина України Губка Ігоря Івановича щодо відповідності Конституції України положення пункту 1 частини п'ятої статті 361 Кодексу адміністративного судочинства України та конституційною скаргою Соломахи Людмили Іванівни щодо відповідності Конституції України положень частини третьої статті 142 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ від 2 червня 2016 року № 1402-VIII. За результатами розгляду постановлено ухвали про розгляд справ у формі письмових проваджень.

Крім того, на засіданні Другого сенату постановлено Ухвалу про тимчасове залучення до складу неповноважної за складом Першої колегії суддів Другого сенату Суду судді Конституційного Суду України з іншої колегії цього ж сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України