11 січня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Суд розглядав справу за конституційним поданням Верховного Суду та ухвалив 4 ухвали

Версія для друку

11 січня 2024 року

Велика палата 11 січня 2024 року на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням Верховного Суду щодо конституційності пункту 11 частини першої статті 34, пункту 10-1 розділу ХІІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про виконавче провадження“ від 2 червня 2016 року № 1404-VIII, пунктів 5-1, 5-2 розділу ІІІ „Перехідні та прикінцеві положення“ Закону України „Про особливості утворення акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування“ від 23 лютого 2012 року № 4442-VI. Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Велика палата на засіданні подовжила до 9 лютого ц.р. строк ухвалення колегіями суддів Суду ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційним поданням Верховного Суду та конституційними скаргами Едуарда Пуканича, Валентина Кобиліва, а також Товариства з обмеженою відповідальністю „Дніпропетровський комбікормовий завод“.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України