13 квітня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). На засіданнях судді ухвалили 5 ухвал

Версія для друку

13 квітня, 2023

У четвер, 13 квітня, Велика палата на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження продовжила розгляд справи за конституційним поданням 58 народних депутатів України щодо конституційності окремих положень Закону України „Про Державне бюро розслідувань“. Суд дослідив матеріали справи на відкритій частині і перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

Крім того, Велика палата на засіданні ухвалила 2 ухвали про подовження до 11 травня ц.р. строку ухвалення колегіями суддів ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Єлизавети Євграфової та Володимира Келеберди.

Цього ж дня відбулися засідання колегій суддів, на яких судді розглядали питання щодо відкриття конституційних проваджень у справах за конституційним зверненням і конституційними скаргами.

Так, Друга колегія суддів Другого сенату ухвалила Ухвалу про відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням 49 народних депутатів України про надання висновку щодо відповідності Конституції України Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 21 квітня 2010 року, ратифікованої Законом України „Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України“ від 27 квітня 2010 року№ 2153–VI. Питання, пов’язані з конституційним провадженням у цій справі, судді розглянуть на засіданні Великої палати.

Третя колегія суддів Другого сенату ухвалила Ухвалу (остаточну) про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Каніщева Андрія Вячеславовича щодо конституційності частини четвертої статті 30 Цивільного процесуального кодексу України. У справі за конституційною скаргою Менчинського Сергія Віталійовича щодо конституційності окремого припису абзацу третього пункту 3 розділу ІІ „Прикінцеві і перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури“ від 19 вересня 2019 року № 113‒ІХ ухвалила Ухвалу про відкриття конституційного провадження.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України