14 березня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися засідання Великої палати та колегій суддів: ухвалили 8 ухвал

Версія для друку

Сьогодні, 14 березня, Велика палата на пленарному засіданні ухвалила Ухвалу про об’єднання в одне конституційне провадження справ за конституційними скаргами Душенькевича Анатолія Володимировича, Ярош Ірини Миколаївни та Франка Андрія Володимировича щодо конституційності абзацу другого частини першої статті 483 Митного кодексу України. Справу розглядатиме Другий сенат.

Також на засіданні Велика палата ухвалила 3 ухвали про подовження до 13 квітня ц.р. строку ухвалення колегіями суддів ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Продуна В.В., Євграфової Є.П., Бредуна О.В.

Цього ж дня відбулися засідання колегій суддів Першого та Другого сенатів, на яких судді розглядали питання щодо відкриття конституційних проваджень у справах.

За наслідками їхнього розгляду Перша колегія суддів Першого сенату ухвалила Ухвалу (остаточну) про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Кузьменка Олександра Вікторовича щодо конституційності приписів частини дев’ятої статті 19 Цивільного процесуального кодексу України у системному зв’язку з абзацом першим пункту 2 частини третьої статті 389 цього кодексу, а у справі за конституційною скаргою Бредуна Олександра Васильовича щодо конституційності другого речення абзацу першого частини третьої статті 87 Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889–VIII у редакції Закону України „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи“ від 14 січня 2020 року № 440–IX – Ухвалу про відкриття конституційного провадження. Питання, пов’язані з конституційним провадженням у цій справі, судді розглянуть на засіданні Першого сенату.

Перша колегія суддів Другого сенату ухвалила Ухвалу (остаточну) про відмову у відкритті конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Ванярхи Володимира Миколайовича щодо конституційності статті 303 Кримінального процесуального кодексу України, а у справі за конституційним поданням Верховного Суду щодо конституційності частини четвертої статті 75 Сімейного кодексу України – Ухвалу про відкриття конституційного провадження. Питання, пов’язані з конституційним провадженням у цій справі, судді розглянуть на засіданні Великої палати.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України