15 лютого. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися засідання Першого сенату та колегій суддів: ухвалено 4 ухвали

Версія для друку

У середу, 15 лютого, Перший сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Костіни Миколи Васильовича щодо конституційності окремого положення пункту 26 розділу VI „Прикінцеві та перехідні положення“ Бюджетного кодексу України. Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Окрім цього, відбулися засідання колегій суддів Першого сенату, на яких судді розглядали питання щодо відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами.

Так, Перша колегія суддів Першого сенату ухвалила ухвали (остаточні) про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами:

Товариства з обмеженою відповідальністю „Механічно-ливарний завод щодо конституційності частини п’ятої статті 13 Закону України „Про валюту і валютні операції“;

Підопригори Віталія Павловича щодо конституційності приписів статті 256, частини четвертої статті 267 Цивільного кодексу України у системному зв’язку з приписами пункту 4 частини першої статті 268 Цивільного кодексу України в редакції до внесення змін Законом України „Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства“.

Друга колегія суддів Першого сенату на засіданні ухвалила ухвали (остаточні) про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами:

Ярусевича Віталія Івановича щодо конституційності абзацу першого пункту 43 розділу XV „Прикінцеві положення“ Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“;

Кузика Ярослава Львовича щодо конституційності другого речення абзацу першого частини третьої статті 87 Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889-VIII в редакції Закону України „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв'язку з проведенням адміністративної реформи“ від 14 січня 2020 року № 440-ІХ.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України