17 лютого Конституційний Суд України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

17 лютого

 

Конституційний Суд України на пленарному засіданні у формі письмового слухання почав розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо офіційного тлумачення словосполучення „за місцем його вчинення“, використаного в частині першій статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суд завершив дослідження матеріалів справи у відкритій частині пленарного засідання і перейшов до закритої частини для прийняття рішення.

 

 

***

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень статті 112 Конституції України в системному зв'язку з її положеннями статей 106, 128, 131, 154, 156 та інших статей, що визначають повноваження Президента України.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

 

***

 

Третя колегія суддів на засіданні розглядала питання про розподіл конституційного подання, що надійшло до Конституційного Суду України від Виконавчого комітету Першотравневої у м. Чернівці ради щодо офіційного тлумачення положень преамбули, абзацу другого статті 1, частини першої статті 2 Закону України „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності“ у їх  взаємозв’язку з положеннями абзаців другого, третього, четвертого, восьмого частини четвертої статті 4 цього закону, частини другої статті 19 Конституції України, статті 20 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“.

На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України