18 березня Конституційний Суд України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

18 березня

 

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) частини другої статті 1712 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

 

Перша колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням товариства з обмеженою відповідальністю „Юрполіс Компані“ щодо офіційного тлумачення положень статей 2, 17 Кодексу адміністративного судочинства України, частини четвертої статті 32 Конституції України.

Розгляд цього питання буде продовжений на одному з наступних засідань колегії.

 

***

 

Перша колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 47 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частин третьої та шостої статті 1, частин першої, другої, третьої, четвертої та восьмої статті 3, пункту 2 частини п’ятої статті 5, пункту 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України „Про очищення влади“.

Колегія суддів прийняла ухвалу про відкриття конституційного провадження у цій справі.

 

***

 

Перша колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням публічного акціонерного товариства „Полтаваобленерго“ щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 625, частини другої статті 693 Цивільного кодексу України, частини шостої статті 231 Господарського кодексу України у системному зв’язку з частиною першою статті 509, частинами першою, третьою статті 533 Цивільного кодексу України та абзацом п’ятим частини першої статті 1 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом“.

Ухвалою колегії відмовлено у відкритті конституційного провадження. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

***

 

Постійна комісія з міжнародних зв’язків на засіданні обговорювала питання про участь представників Конституційного Суду України у 18-й щорічній Міжнародній конференції суддів (IJC) та ХХ Єреванській міжнародній конференції на тему „Роль конституційних судів у справі укріплення незалежності судової влади: доктринальні підходи і сучасні виклики“.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України