18 грудня Конституційний Суд України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

18 грудня

 

Конституційний Суд України на засіданні обговорював питання про форму розгляду справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо офіційного тлумачення словосполучення „за місцем його вчинення“, використаного в частині першій статті 276 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами засідання Суд вирішив продовжити розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань у формі письмового слухання.

 

***

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним зверненням громадянина Держави Ізраїль Мартинова Володимира Володимировича щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 469 Митного кодексу України.

За результатами засідання Суд вирішив продовжити розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

 

Друга колегія суддів розглядала питання про розподіл конституційного подання, що надійшло до Конституційного Суду України від 57 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України «Про всеукраїнський референдум».

За результатами засідання затверджено суддю-доповідача.

 

***

 

Третя колегія суддів розглядала питання про розподіл конституційного подання, що надійшло до Конституційного Суду України від 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей» від 7 листопада 2014 року № 595.

За результатами засідання затверджено суддю-доповідача.

 

***

 

Третя колегія суддів розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням Публічного акціонерного товариства «Піреус Банк МКБ» щодо офіційного тлумачення положень пункту 1 частини четвертої статті 105 Кодексу адміністративного судочинства України, абзаців 2, 3 підпункту 1 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України «Про судовий збір».

Колегія суддів вирішила продовжити розгляд цього питання на одному з наступних засідань колегії.

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України