18 лютого Конституційний Суд України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

18 лютого

 

Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянки Кушнір Оксани Олександрівни щодо офіційного тлумачення положень статті 785 Цивільного кодексу України.

Суд прийняв ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження.

 

***

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадян Толмачова Віктора Павловича та Толмачової Валентини Миколаївни щодо офіційного тлумачення положень частин другої, четвертої статті 7, частини першої статті 8 Житлового кодексу Української РСР та частини другої статті 383 Цивільного кодексу України.

Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

 

Друга колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Давиденка Костянтина Ярославовича щодо офіційного тлумачення положення пункту 2 частини першої статті 324 Цивільного процесуального кодексу України у взаємозв’язку з положеннями статей 55, 64, 129 Конституції України.

Розгляд цього питання буде продовжений на одному з наступних засідань колегії.

 

***

 

Постійна комісія з міжнародних зв’язків на засіданні обговорювала питання внесення пропозицій щодо змісту проектів Плану дій РЄ для України на 2015-2017 рр. відповідно до листа Міністерства закордонних справ України від 28.01.2015 року.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України