20 грудня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Велика палата розглядала справи за конституційною скаргою і конституційними поданнями

Версія для друку

20 грудня, 2022

У вівторок, 20 грудня, Велика палата на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційною скаргою Мосюрчака Василя Івановича щодо відповідності Конституції України підпункту 1 пункту 2 розділу XI „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889-VIII, пункту 5 розділу ІІІ „Прикінцеві положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення“. За наслідками розгляду ухвалено Ухвалу про закриття конституційного провадження у частині щодо конституційності пункту 5 розділу ІІІ „Прикінцеві положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення“. Подальший розгляд справи відбудеться на одному з наступних пленарних засідань.

Велика палата також розглядала справу за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України Закону України «Про  особливості  приватизації підприємств  Державної акціонерної компанії  „Укррудпром“», розпорядження  Кабінету Міністрів  України  «Про  заходи щодо приватизації  пакетів  акцій підприємств ДАК „Укррудпром“». Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Розгляд справи за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень Господарського кодексу України, Закону України „Про управління об’єктами державної власності“, вимог до незалежного члена наглядової ради державного унітарного підприємства та господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 142, Порядку визначення та затвердження кандидатур представників держави, які призначаються до наглядових рад державних унітарних підприємств, і тих, які беруть участь у загальних зборах та обираються до наглядових рад господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 143 у формі письмового провадження Велика палата продовжить на наступному пленарному засіданні.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України