22 лютого. Засідання колегій суддів: ухвалено 3 ухвали

Версія для друку

22 лютого, 2023
 

У середу, 22 лютого, відбулися засідання колегій суддів Першого та Другого сенатів, на яких судді розглядали питання щодо відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами.

Третя колегія суддів Першого сенату у справі за конституційною скаргою Мілінчука Миколи Миколайовича щодо конституційності частин першої, п’ятої статті 34 Кримінального процесуального кодексу України ухвалила Ухвалу (остаточну) про відмову у відкритті конституційного провадження.

У справі за конституційною скаргою Водолагіна Сергія Миколайовича щодо конституційності пункту 2 розділу І Закону України «Про внесення змін до Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи“ щодо підвищення рівня пенсійного забезпечення окремих категорій осіб» від 29 червня 2021 року № 1584–ІХ – ухвалила Ухвалу про відкриття конституційного провадження. Питання, пов’язані з конституційним провадженням у цій справі, судді розглянуть на засіданні Першого сенату.

Друга колегія суддів Другого сенату ухвалила Ухвалу про відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Боярова Артура Володимировича щодо конституційності абзацу першого частини п’ятої статті 380 Митного кодексу України. Питання, пов’язані з конституційним провадженням у цій справі, судді розглянуть на засіданні Другого сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України