23 квітня Конституційний Суд України

Версія для друку

 

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

23 квітня

 

                Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Дзержинської міської ради Донецької області щодо офіційного тлумачення положень абзацу першого пункту 10 розділу ІІІ „Прикінцеві положення“ Закону України „Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України“.

         Суд прийняв ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження.

 

***

           

Перша колегія суддів на засіданні розглядала питання про розподіл конституційного звернення, що надійшло до Конституційного Суду України від громадянина Хейфеца С.М., щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 424 КПК України у взаємозв’язку з положеннями частини першої статті 55 Конституції України.

         На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

***

 

         Перша колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням товариства з обмеженою відповідальністю „Юрполіс Компані“ щодо офіційного тлумачення положень статей 2, 17 Кодексу адміністративного судочинства України, частини четвертої статті 32 Конституції України.

         Ухвалою колегії відмовлено у відкритті конституційного провадження. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

***

 

         Третя колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Постанови Кабінету Міністрів України „Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки окремим підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей“.

         Розгляд цього питання буде продовжений на одному з наступних засідань колегії.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України