23 листопада. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Велика палата далі розглядатиме справу щодо конституційності окремих положень Закону України „Про Державне бюро розслідувань“. Постановлено Ухвалу про об'єднання конституційних проваджень

Версія для друку

 

У вівторок, 23 листопада, Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України положень частини першої, пункту 1 частини третьої статті 11 Закону України „Про Державне бюро розслідувань“. Її розгляд буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

На пленарному засіданні Великої палати розглядалося питання про об’єднання конституційних проваджень у справі за конституційними скаргами Забари Альони ВолодимирівниМартиросяна Гагіка Міграновича щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 142 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Копилової Надії Анатоліївни щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 142, частини п’ятої статті 279Кодексу України про адміністративні правопорушення та у справі за конституційною скаргою Трутнєва Сергія Валерійовича щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 142 Кодексу України про адміністративні правопорушення в одне конституційне провадження. За наслідками розгляду постановлено Ухвалу про об’єднання конституційних проваджень у цих справах.

Велика палата на засіданні розглядала питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційним поданням Верховного Суду щодо конституційності абзацу тринадцятого пункту 23-1 розділу ІІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про Вищу раду правосуддя“ від 21 грудня 2016 року № 1798-VIII, абзаців першого, шостого, одинадцятого пункту 4 розділу II „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя“ від 14 липня 2021 року № 1635-ІХ. Розгляд цього питання буде продовжено на одному з наступних засідань.

  

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України