23 травня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Суд розглядав справу за конституційним поданням та ухвалив 5 ухвал

Версія для друку

23 травня, 2023

 

Сьогодні, 23 травня 2023 року, Велика палата на відкритій частині пленарного засідання у формі усного провадження продовжила розгляд справи за конституційним поданням Верховного Суду щодо відповідності Конституції України абзацу тринадцятого пункту 23-1 розділу ІІІ „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про Вищу раду правосуддя“ від 21 грудня 2016 року № 1798-VIII, абзаців першого, шостого, одинадцятого пункту 4 розділу II „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя“ від 14 липня 2021 року № 1635-ІХ. Суд дослідив матеріали цієї справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшов до закритої частини для ухвалення рішення.

Також Велика палата на засіданні ухвалила 5 ухвал про подовження до 22 червня ц.р. строку ухвалення колегіями суддів Суду ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Єлизавети Євграфової, Анатолія Лужинецького, Оксани Бухтоярової, Елли Єрмоленко.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України