26 січня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися пленарне засідання Першого сенату Суду і засідання колегії суддів

Версія для друку

У середу, 26 січня, Перший сенат на пленарному засіданні розглядав справу за конституційною скаргою Унуковича Романа Андрійовича щодо відповідності Конституції України окремого положення абзацу другого частини першої статті 204-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Подальший розгляд справи відбудеться на одному з наступних пленарних засіданнях Першого сенату.

Також цього дня на засіданні Третьої колегії суддів Першого сенату Суду постановлено Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження (остаточна) у справі за конституційною скаргою Сікалова Геннадія Анатолійовича щодо відповідності Конституції України пункту 4 § 2 „Прикінцеві положення“ розділу 4 Закону України „Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів“ від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII.

 

26.01.2022

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України