26 жовтня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Перший сенат та колегія суддів розглядали справи за конституційними скаргами громадян

Версія для друку

 

26 жовтня, 2022

У середу, 26 жовтня, Перший сенат на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою Ярош Ірини Миколаївни щодо відповідності Конституції України положень абзацу другого частини першої статті 483 Митного кодексу України.

Суд дослідив матеріали справи на відкритій частині та перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

Перший сенат на засіданні розглядав питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Стефурака Ігоря Ярославовича щодо відповідності Конституції України положення другого речення абзацу першого частини третьої статті 87 Закону України „Про державну службу“ від 10 грудня 2015 року № 889–VIII в редакції Закону України „Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи“ від 14 січня 2020 року №440–ІХ. Ухвалено Ухвалу про розгляд справи у формі письмового провадження.

Цього ж дня відбулося засідання Другої колегії суддів Першого сенату, на якому ухвалено Ухвалу про відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Рожина Юрія Миколайовича щодо відповідності Конституції України положень першого речення абзацу шостого частини п’ятнадцятої статті 86 Закону України „Про прокуратуру“ від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII. Справу розглядатимуть на засіданні Першого сенату.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України