27 жовтня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). На засіданні Великої палати судді розглядали справу за конституційним поданням 54 народних депутатів України

Версія для друку

27 жовтня, 2022

У четвер, 27 жовтня, Велика палата на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 54 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України окремих положень законів України „Про верифікацію та моніторинг державних виплат“, „Про банки і банківську діяльність“, „Про Державну прикордонну службу України“, „Про захист персональних даних“, „Про державну реєстрацію актів цивільного стану“, „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування“, „Про Державний реєстр виборців“, „Про інформацію“, „Про зайнятість населення“, „Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус“, „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень“, „Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань“. Її розгляд буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

Крім того, відбулося засідання Великої палати, на якому ухвалено 3 ухвали про подовження до 28 листопада ц.р. строку ухвалення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційним поданням Верховного Суду та конституційними скаргами Стариченка М.П., а також Публічного акціонерного товариства „Українська інноваційна компанія“.

        

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України