29 червня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Засідання Першого і Другого сенатів: розгляд справ за конституційними скаргами

Версія для друку

 

У середу, 29 червня, Перший сенат на засіданні розглядав питання щодо визначення форми конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Цимбала Михайла Андрійовича щодо відповідності Конституції України положення пункту 1 частини п’ятої статті 361 Кодексу адміністративного судочинства України. За результатами розгляду ухвалено Ухвалу про розгляд справи у формі письмового провадження.

Другий сенат на пленарному засіданні продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Соловйова Володимира Миколайовича щодо відповідності Конституції України окремих приписів розділу 3 Закону України „Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів“ від 3 жовтня 2017 року № 2147-VIII. Подальший розгляд цієї справи відбудеться на одному з наступних пленарних засідань Другого сенату.

Крім того, відбулося засідання Другого сенату, на якому розглядалося питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Моторного (транспортного) страхового бюро України щодо відповідності Конституції України приписів другого, третього речень пункту 20.3 статті 20 Закону України „Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів“. Розгляд цього питання буде продовжено на одному з наступних засідань Другого сенату.

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України