29 травня. Перший сенат на пленарних засіданнях розглядав справи за конституційними скаргами. Колегія суддів ухвалила Ухвалу

Версія для друку

29 травня 2024 року

У середу, 29 травня ц.р., Перший сенат на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Падєріна Володимира щодо конституційності пункту 5 частини першої статті 46 Закону України „Про вищу освіту“. Суд дослідив матеріали справи та перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

Крім того, Перший сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційними скаргами Гасяка Віталія Валерійовича, Диняка Сергія Васильовича щодо конституційності частини першої статті 14-3, частини другої статті 132-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Цього ж дня відбулося засідання Другої колегії суддів Першого сенату, на якому судді розглядали питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційною скаргою Старенького Дем’яна Івановича щодо конституційності пункту 3 частини третьої статті 81 Кримінального кодексу України. За результатами розгляду колегія суддів відмовила у відкритті конституційного провадження у цій справі.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України