4 квітня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Велика палата розглядала справи за конституційним поданням і конституційними скаргами та ухвалила 3 ухвали

Версія для друку

Сьогодні, 4 квітня 2023 року, Велика палата на закритій частині пленарних засідань продовжила розгляд справ за конституційним поданням Верховного Суду України щодо конституційності Закону України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“ та конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Мартиросяна Гагіка Міграновича, Трутнєва Сергія Валерійовича щодо конституційності положень частини першої статті 142 Кодексу України про адміністративні правопорушення та Копилової Надії Анатоліївни щодо конституційності положень частини першої статті 142, частини п’ятої статті 2791 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Велика палата Суду розглядатиме ці справи на одному із наступних пленарних засідань.

Велика палата на засіданні ухвалила три ухвали про подовження до 2 травня ц.р. строку ухвалення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Чегіля Богдана Івановича, Продуна Віталія Вікторовича, Олійника Дмитра Вячеславовича.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України