5 грудня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Суд розглядав справи за конституційним зверненням та конституційними скаргами

Версія для друку

 

5 грудня, 2023

 

Сьогодні, 5 грудня, Велика палата на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження продовжила розгляд справи за конституційним зверненням 49 народних депутатів України про надання висновку щодо конституційності Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України від 21 квітня 2010 року, ратифікованої Законом України „Про ратифікацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України“ від 27 квітня 2010 року № 2153–VI.

У цій справі Суд оголосив перерву. Її розгляд Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Також Велика палата на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційними скаргами Мартиросяна Гагіка Міграновича, Копилової Надії Анатоліївни, Забари Альони Володимирівни, Трутнєва Сергія Валерійовича, Глазько Олесі Сергіївни щодо конституційності приписів частини першої статті 14-2, частини п’ятої статті 279-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Розгляд цієї справи Суд продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України