7 грудня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Відбулися засідання Першого і Другого сенатів та спеціальне пленарне засідання Суду

Версія для друку

У середу, 7 грудня, Перший сенат на відкритій частині пленарного засідання у формі письмового провадження розглядав справу за конституційною скаргою Рожина Юрія Миколайовича щодо відповідності Конституції України положення першого речення абзацу шостого частини п’ятнадцятої статті 86 Закону України „Про прокуратуру“ від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII.

Дослідивши матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання, Перший сенат перейшов до закритої частини для ухвалення рішення.

Другий сенат на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційною скаргою Плескача В’ячеслава Юрійовича щодо конституційності приписів частини першої статті 294, частини шостої статті 383 Кодексу адміністративного судочинства України. Її розгляд Другий сенат продовжить на одному з наступних пленарних засідань.

Також Другий сенат на пленарному засіданні ухвалив Ухвалу про об’єднання в одне конституційне провадження справ за конституційними скаргами Дорошко Ольги Євгенівни щодо відповідності Конституції України пунктів 1, 5 частини шостої статті 19, пункту 2 частини третьої статті 389 Цивільного процесуального кодексу України та Кушаби Івана Петровича щодо відповідності Конституції України абзацу першого пункту 2 частини третьої статті 389 Цивільного процесуального кодексу України.

На спеціальному пленарному засіданні Конституційний Суд України ухвалив Постанову про звільнення з посад суддів Конституційного Суду України Завгородньої Ірини Миколаївни, Саса Сергія Володимировича, Сліденка Ігоря Дмитровича у відставку.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України