8 липня Конституційний Суд України

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

 

8 липня

 

         Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років“.

         Суд прийняв ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження.

 

***

        

Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Гончарова Павла Васильовича щодо офіційного тлумачення положень частини другої, третьої статті 13 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“.

Суд прийняв ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження.

 

***

 

         Конституційний Суд України на засіданні заслухав інформацію Голови КСУ про свою діяльність в першому півріччі 2015 року.

 

***

        

Друга колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті“ від 9 квітня 2015 року.

Ухвалою колегії відмолено у відкритті конституційного провадження. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України