9 травня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). На засіданнях судді ухвалили 3 ухвали

Версія для друку

У вівторок, 9 травня 2023 року, Велика палата на пленарному засіданні ухвалила Ухвалу про об’єднання в одне конституційне провадження справ за конституційними скаргами Петричука Олександра Анатолійовича, Остапенко Мар’яни Василівни, Стариченка Миколи Петровича та Гарлики Сергія Сергійовича щодо конституційності абзацу третього пункту 3 розділу ІІ „Прикінцеві і перехідні положення“ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури“ від 19 вересня 2019 року № 113–ІХ.

На засіданні судді Великої палати обговорили питання про зміну форми розгляду справи за конституційним поданням Верховного Суду щодо відповідності Конституції України абзацу тринадцятого пункту 23-1 розділу ІІІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про Вищу раду правосуддя" від 21 грудня 2016 року № 1798-VIII, абзаців першого, шостого, одинадцятого пункту 4 розділу II "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку обрання (призначення) на посади членів Вищої ради правосуддя та діяльності дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя" від 14 липня 2021 року № 1635-ІХ. Форму розгляду цієї справи Суд залишив без змін (усне провадження).

Цього ж дня Велика палата на засіданні ухвалила дві ухвали про подовження до 25 травня ц.р. строку ухвалення колегіями суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Єлизавети Євграфової та Надії Бабинської.

Також Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання про затвердження тексту щорічної інформаційної доповіді Конституційного Суду України за 2022 рік. Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України