9 вересня. Порядок денний засідань КСУ (затверджений). Велика палата розглядала справу щодо конституційності окремих положень Кодексу України про адміністративні правопорушення. Колегії суддів постановили 9 ухвал

Версія для друку

У четвер, 9 вересня, Велика палата Конституційного Суду України на відкритій частині пленарного засідання у формі усного провадження розглядала справу за конституційними скаргами Забари Альони Володимирівни, Мартиросяна Гагіка Міграновича щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 142 Кодексу України про адміністративні правопорушення та Копилової Надії Анатоліївни щодо відповідності Конституції України положень частини першої статті 142, частини п’ятої статті 2791 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Суд дослідив матеріали справи на відкритій частині пленарного засідання та перейшов до закритої частини для ухвалення рішення.

Цього ж дня відбулися засідання Другої колегії суддів Другого сенату Суду і Третьої колегії суддів Першого сенату Суду з розгляду питання щодо відкриття конституційних проваджень у справах. Так, за результатами розгляду постановлено 3 ухвали про відкриття конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Представництва „АНДРІТЗ ГАЙДРО ГмбХ, Труби Романа Михайловича, Унуковича Романа Андрійовича та 6 ухвал про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними скаргами Товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірмаРЕМБУДРЕСТАВРАЦІЯ“, Кушаби Івана Петровича, Джуми Аліси Володимирівни, Гелиха Олександра Михайловича, Краснова Василя Яковича, Акціонерного товариства „Херсонобленерго“.

 

09.09.2021

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2022 Конституційний Суд України