АНОНС. З нагоди 26-ї річниці Конституції України 28 червня відбудеться Міжнародна конференція

Версія для друку

 

27.06.2022

У вівторок, 28 червня о 14 годині, в режимі онлайн розпочне роботу Міжнародна конференція на тему: „Роль Конституційного Суду України в реалізації стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі“.

Захід організував Конституційний Суд України та Національна академія правових наук України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Коло учасників: судді Конституційного Суду України, судді Конституційного Суду України у відставці, вчені-правознавці, вітчизняні та міжнародні експерти в галузі конституційного права, представники органів конституційної юрисдикції іноземних держав і міжнародних організацій, представники дипломатичного корпусу.

З головною доповіддю на тему: „Конституція, європейська інтеграція, національна ідентичність: нові виклики для української конституційної юстиції“ виступить проректор з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент НАПрН України, Голова Науково-консультативної ради Конституційного Суду України Юрій Барабаш.
 

Трансляцію конференції можна буде дивитися: на офіційному вебсайті Конституційного Суду України, на Ютуб каналі, а також на сторінці у Фейсбук та Телеграм-каналі Конституційного Суду України за посиланням: https://www.youtube.com/channel/UC5qxn9-9rPGq7tSK-eeqQ8Q

 

 

Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України