До 27-ї річниці Конституції України в Суді відбулася фахова дискусія з питань людської гідності

Версія для друку

 

14 червня, 2023

У середу, 14 червня, до 27-ї річниці Конституції України судді Конституційного Суду України, академічна спільнота та експерти в галузі конституційного права провели фахову дискусію, присвячену темі людської гідності.

Її учасники обговорили низку питань, пов’язаних із людською гідністю, з-поміж іншого – питання наукових підходів до дослідження сутності поняття „людської гідності“ та критеріїв допустимості обмежень людських прав.

Наукову дискусію було сфокусовано на розкритті і висвітленні широкого кола питань, які відіграють визначальну роль у сфері реалізації та захисту основоположних прав людини. Окремо було наголошено на захисті людських прав в умовах збройної агресії рф проти України в контексті людської гідності.

Директор із розвитку Видавничий дім "Гельветика" Катерина Головко,
директор Науково-дослідного інституту порівняльного публічного правата міжнародного права
Ужгородського національого університету Михайло Савчин, старший проєктний співробітник Програми підтримки для України ОБСЄ Олександр Водянніков, судді Конституційного Суду України Петро Філюк, Олег Первомайський, Оксана Грищук, Віктор Кичун, Василь Лемак, Олександр Петришин, керівник Секретаріату Суду Віктор Бесчастний

Судді Конституційного Суду України Олег Первомайський, Оксана Грищук, Віктор Кичун

     

   

  Інформує відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України