Хроніка розгляду справ 12-17 січня 2015 р.

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ

12-17 січня 2015 р.

 

12 січня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

13 січня

 

Конституційний Суд України на засіданні прийняв Рішення про затвердження тимчасового кошторису Конституційного Суду України на І квартал 2015 року.

 

14 січня

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням товариства з обмеженою відповідальністю „Центр правової підтримки підприємництва „Бізнес і Право“ щодо офіційного тлумачення положень частини третьої статті 43 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ у взаємозв’язку з положеннями частини другої статті 55, частини восьмої статті 118 Конституції України, частини першої статті 21 Цивільного кодексу України.

Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

 

Перша колегія суддів розглядала питання про розподіл конституційного звернення, що надійшло до Конституційного Суду України від Публічного акціонерного товариства «Полтаваобленерго» щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 625, частини другої статті 693 Цивільного кодексу України, частини шостої статті 231 Господарського кодексу України у системному зв’язку з частиною першою статті 509, частинами першою, третьою статті 533 Цивільного кодексу України та абзацом п’ятим частини першої статті 1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

***

 

Перша колегія суддів розглядала питання про розподіл конституційного звернення, що надійшло до Конституційного Суду України від громадянина Распопова Віктора Алексєєвіча щодо офіційного тлумачення положень частини третьої статті 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

***

Постійна комісія з питань бюджету та кадрів на засіданні розглянула питання щодо заходів, пов’язаних із виконанням пункту 10 розділу ІІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76–VІІІ щодо скорочення штатної чисельності працівників Конституційного Суду України.

 

15 січня

 

Постійна комісія з питань бюджету та кадрів на засіданні продовжила розгляд питання щодо заходів, пов’язаних із виконанням пункту 10 розділу ІІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76–VІІІ щодо скорочення штатної чисельності працівників Конституційного Суду України.

За результатами обговорення погоджено винести розгляд цього питання на засідання Суду.

 

***

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням публічного акціонерного товариства „ПІРЕУС БАНК МКБ“ щодо офіційного тлумачення положень пункту 1 частини четвертої статті 105 Кодексу адміністративного судочинства України, абзаців другого, третього підпункту 1 пункту 3 частини другої статті 4 Закону України „Про судовий збір“.

Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання про скорочення штатної чисельності працівників Конституційного Суду України.

Суд прийняв Рішення про скорочення штатної чисельності працівників Конституційного Суду України.

 

 

16 січня

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень частини першої статті 13 Закону України „Про психіатричну допомогу“ .

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

17 січня

 

Cудді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

 

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України