Хроніка розгляду справ 13-17 липня 2015 р.

Версія для друку

 

 

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ

13-17 липня 2015 р.

 

13 липня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

14 липня

 

         Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у ХХ столітті“.

         Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

         Конституційний Суд України на засіданні продовжив розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень розділу І, пункту 2 розділу ІІІ Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення“.

Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

15 липня

 

         Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним зверненням публічного акціонерного товариства „УкрСиббанк“ щодо офіційного тлумачення положення другого речення частини четвертої статті 559 Цивільного кодексу України.

         Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

         Третя колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 50 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) пункту 7 розділу ІІ, розділу ІІІ Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні».

         Розгляд цього питання буде продовжений на одному з наступних засідань колегії.

 

16 липня

 

         Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення абзацу сьомого частини дев’ятої статті 11 Закону України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми“.

         Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

Конституційний Суд України на засіданні заслухав інформацію про участь представника КСУ у 5-й щорічній чорноморській регіональній конференції „Право на свободу та особисту недоторканність (безпеку): підвищення ефективності конституційної скарги“, яка відбулася 27–28 червня 2015 року в місті Батумі, Грузія.

 

***

         Постійна комісія з міжнародних зв’язків Конституційного Суду України на засіданні розглянула питання:

- про участь представників Конституційного Суду України у міжнародній науково-практичній конференції на тему: „Конституція: єдність народу, стабільність, процвітання“, що відбудеться 28-29 серпня 2015 року у м. Астана (Республіка Казахстан);

- про зміни у складі делегації КСУ під час візиту до Конституційного Трибуналу Республіки Польща у вересні цього року.

 

17 липня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України