Хроніка розгляду справ - 16-20 квітня 2018 р.

Версія для друку

ХРОНІКА ТИЖНЯ

16-20 квітня 2018 р.

17 квітня

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини шостої статті 216 Кримінального процесуального кодексу України.

Розгляд цього питання буде продовжено на наступному пленарному засіданні.

18 квітня

Велика Палата Конституційного Суду України у формі письмового провадження розпочала розгляд справи за конституційним зверненням Верховної Ради України про надання висновку щодо відповідності законопроекту про внесення змін до статті 80 Конституції України (щодо недоторканності народних депутатів України) (реєстр. № 7203) вимогам статей 157, 158 Конституції України.

Конституційний Суд України завершив слухання справи у відкритій частині пленарного засідання і перейшов до закритої частини пленарного засідання для надання Висновку.

***

Велика Палата Конституційного Суду України  на засіданні розглядала клопотання судді Конституційного Суду України про подовження строку постановлення колегією суддів Конституційного Суду України ухвал про відкриття або про відмову у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційним поданням та конституційними скаргами.

З цього питання прийнято Ухвалу КСУ.

19 квітня

Велика Палата Конституційного Суду України  на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням 57 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про всеукраїнський референдум“

Розгляд цього питання буде продовжено на наступному пленарному засіданні.

 

 

Інформує Відділ комунікацій Конституційного Суду України та правового моніторингу

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України