Хроніка розгляду справ - 16-20 січня 2017 р.

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-10-25
факс 287-36-16

Хроніка розгляду справ
16-20 січня 2017 р.

 

16 січня

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ до розгляду на наступних засіданнях.

17 січня

Конституційний Суд України на пленарному засіданні у формі письмового слухання розпочав розгляд справи за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України „Про пенсійне забезпечення“.

Суд завершив дослідження матеріалів справи на відкритому пленарному засіданні і перейшов до розгляду справи в закритій частині пленарного засідання.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

***

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання про затвердження кошторису Конституційного Суду України на 2017 рік та прийняв Рішення.

 

18 січня

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законодавчих актів України, які регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення.

***

Конституційний Суд України на пленарному засіданні обговорював питання про об’єднання конституційних проваджень у справах:

– за конституційним поданням 48 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень законодавчих актів України, які регулюють відносини у сфері пенсійного забезпечення;

– за конституційним поданням 45 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень Закону України „Про пенсійне забезпечення“.

      Суд прийняв Ухвалу про об’єднання конституційних проваджень у цих справах в одне конституційне провадження.

 

19 січня

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням 57 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про засади державної мовної політики“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

20 січня

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ до розгляду на наступних засіданнях.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України