Хроніка розгляду справ - 19-23 січня 2015 р.

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ

19-23 січня 2015 р.

 

 

19 січня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

20 січня

 

Конституційний Суд України на засіданні заслухав звіт секретарів колегій суддів КСУ та звіт голів Постійних комісій КСУ про роботу комісій.

 

***

Друга колегія суддів розглядала питання про розподіл конституційного звернення, що надійшло до Конституційного Суду України від громадянина Черних Андрія Федоровича щодо офіційного тлумачення положень пунктів 1 і 2 частини другої статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту“ у системному зв’язку зі статтею 4 цього закону.

На засіданні колегії затверджено суддю-доповідача.

 

21 січня

 

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним зверненням приватного підприємства „ІМАКС-ВМВ“ щодо офіційного тлумачення положень пункту 3 частини першої статті 7 Закону України „Про судовий збір“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

Конституційний Суд України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним зверненням громадянина Сердюка Вадима Леонідовича щодо офіційного тлумачення положення першого речення частини третьої статті 63 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб“.

Суд продовжить розгляд цієї справи на одному з наступних пленарних засідань.

 

***

Постійна комісія з питань бюджету та кадрів на засіданні розглядала питання про погодження проекту кошторису Конституційного Суду України на 2015 рік.

За результатами обговорення рекомендовано винести розгляд цього питання на засідання Суду.

 

***

Конституційний Суд України на засіданні прийняв Рішення про затвердження кошторису Конституційного Суду України на 2015 рік.

 

22 січня

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням товариства з обмеженою відповідальністю „Центр правової підтримки підприємництва „Бізнес і Право“ щодо офіційного тлумачення положень частини третьої статті 43 Закону України „Про місцеві державні адміністрації“ у взаємозв’язку з положеннями частини другої статті 55, частини восьмої статті 118 Конституції України, частини першої статті 21 Цивільного кодексу України.

Суд прийняв Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження на підставі пунктів 2, 3 статті 45 Закону України „Про Конституційний Суд України“ – невідповідність конституційного звернення вимогам, передбаченим Конституцією України, Законом України „Про Конституційний Суд України“ та непідвідомчість Конституційному Суду України питань, порушених у конституційному зверненні.

 

***

Конституційний Суд України вирішив продовжити розгляд справ за конституційними зверненнями: громадянина Держави Ізраїль Мартинова Володимира Володимировича щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 469 Митного кодексу України; громадянина Третяка Андрія В'ячеславовича щодо офіційного тлумачення положень частини другої статті 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення у взаємозв'язку з положеннями статті 129 Конституції України на наступних пленарних засіданнях.

 

***

Третя колегія суддів на засіданні продовжила розгляд питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Служби зовнішньої розвідки України про офіційне тлумачення положень пункту 7 частини першої, пункту 3 частини другої статті 3; підпункту 1 пункту 2 розділу „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України „Про очищення влади“ у взаємозв’язку із частиною другою статті 1 Закону України „Про очищення влади“; частини третьої статті 4 та підпункту 1 пункту 2 розділу „Прикінцеві та перехідні положення“ закону у взаємозв’язку із його положеннями частини другої статті 1, статті 19 Конституції України у взаємозв’язку із положеннями частини третьої статті 4, підпункту 1 пункту 2 розділу „Прикінцеві та перехідні положення“ цього закону та статтею 64 Конституції України.

Колегія суддів вирішила продовжити розгляд цього питання на одному з наступних засідань колегії.

 

23 січня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2023 Конституційний Суд України