Хроніка розгляду справ - 20-24 листопада 2017 р.

Версія для друку

ПРЕС-СЛУЖБА
КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ
(СЕКТОР ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНОЇ РОБОТИ)

01033, Київ, Жилянська, 14
тел. 238-10-80, 238-10-25
факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ
2
0-24 листопада 2017 р.

 

21 листопада

На спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України відбулася урочиста церемонія складання присяги суддею Конституційного Суду України Городовенком В.В.

***

Велика палата Конституційного Суду України у формі письмового провадження розпочала розгляд справи за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) окремих положень пунктів 4, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 17, 20, 22, 23, 25 розділу XII „Прикінцеві та перехідні положення“ Закону України  „Про судоустрій і статус суддів“ від 2 червня 2016 року № 1402–VIII.

Суд завершив дослідження матеріалів справи на відкритому пленарному засіданні і перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення у справі.

 

22 листопада

Велика палата Конституційного Суду України у формі письмового провадження розпочала розгляд справи за конституційним поданням 46 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про засудження комуністичного та націонал‑соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки“ від 9 квітня 2015 року № 317–VІІІ.

Суд завершив дослідження матеріалів справи на відкритому пленарному засіданні і перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення у справі.

***

Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні продовжив розгляд проекту Регламенту Конституційного Суду України.

Регламент Конституційного Суду України не ухвалено.

***

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжила розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення третього речення частини третьої статті 315 Кримінального процесуального кодексу України.

Розгляд цієї справи буде продовжено на одному з наступних пленарних засідань.

***

Велика палата Конституційного Суду України на засіданні розглядала клопотання суддів Конституційного Суду України щодо подовження строків постановлення колегіями суддів ухвал щодо відкриття або відмови у відкритті конституційних проваджень у справах за конституційними поданнями, конституційними зверненнями та конституційними скаргами.

З цього питання прийнято Ухвалу Суду.

 

23 листопада

Велика палата Конституційного Суду України продовжила розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини шостої статті 216 Кримінального процесуального кодексу України  у формі усного провадження.

Конституційний Суд України завершив дослідження матеріалів справи у відкритій частині пленарного засідання і перейшов до закритої частини пленарного засідання для ухвалення рішення.

***

Конституційний Суд України на спеціальному пленарному засіданні розглядав питання щодо утворення сенатів Суду та затвердження їх персонального складу.

Відбулося обговорення. Розгляд питання вирішено продовжити на наступному спеціальному пленарному засіданні Конституційного Суду України.

***

Велика палата Конституційного Суду України на закритій частині пленарного засідання продовжив розгляд справи за конституційним поданням Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення третього речення частини третьої статті 315 Кримінального процесуального кодексу України.

У цій справі ухвалено Рішення Конституційного Суду України.

 

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України