Хроніка розгляду справ 21-25 вересня 2015 р.

Версія для друку

 

 

ПРЕС-СЛУЖБА

КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ

 

01033, Київ, Жилянська, 14

тел. 238-10-80, 238-11-38

факс 287-36-16

 

Хроніка розгляду справ

21-25 вересня 2015 р.

 

21 вересня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

 

22 вересня

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням 56 народних депутатів України щодо офіційного тлумачення положень частини четвертої статті 1, пункту 3 розділу VIII „Прикінцеві положення“ Закону України „Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків“ у редакції від 4 вересня 2008 року.

Суд прийняв Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження на підставі пункту 3 статті 45 Закону України „Про Конституційний Суд України“ – непідвідомчість Конституційному Суду України питань, порушених у конституційному поданні.

 

***

Перша колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина України Логвиненка Михайла Юрійовича щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої, частини четвертої статті 214 Кримінального процесуального кодексу України.

Ухвалою колегії відмовлено у відкритті конституційного провадження. Здійснюється підготовка справи до розгляду на одному із засідань Суду.

 

***

Третя колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним поданням Верховного Суду України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України „Про систему гарантування вкладів фізичних осіб“.

Розгляд цього питання буде продовжений на одному з наступних засідань колегії.

 

23 вересня

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням товариства з обмеженою відповідальністю „Глобинський м’ясокомбінат“ щодо офіційного тлумачення положень статті 117 Кодексу законів про працю України.

Суд продовжить розгляд цього питання на одному з наступних засідань.

 

***

Конституційний Суд України на засіданні прийняв рішення про участь представників Конституційного Суду України у міжнародній конференції „Взаємовідносини Конституційного Суду з іншими органами державної влади“, яка відбудеться 24–25 вересня 2015 року в місті Кишинеу, Республіка Молдова.

 

***

Третя колегія суддів за засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Цебрія Олександра Володимировича щодо офіційного тлумачення окремого положення частини першої статті 250 Кодексу України про адміністративні правопорушення у взаємозв’язку з положеннями частини п’ятої статті 7, частини першої статті 287, частини другої статті 294 цього кодексу.

Розгляд цього питання буде продовжений на одному з наступних засідань колегії.

 

24 вересня

 

Конституційний Суд України на засіданні розглядав питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина України Логвиненка Михайла Юрійовича щодо офіційного тлумачення положень першого речення частини першої, частини четвертої статті 214 Кримінального процесуального кодексу України.

Суд прийняв Ухвалу про відмову у відкритті конституційного провадження на підставі пунктів 2, 3 статті 45 Закону України „Про Конституційний Суд України“ – невідповідність конституційного звернення вимогам, передбаченим Конституцією України, цим Законом, та непідвідомчість Конституційному Суду України питань, порушених у конституційному зверненні.

 

***

Друга колегія суддів на засіданні розглядала питання щодо відкриття конституційного провадження у справі за конституційним зверненням громадянина Давидова Олександра Олександровича щодо офіційного тлумачення положень частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України.

Розгляд цього питання буде продовжений на одному з наступних засідань колегії.

 

25 вересня

 

Судді Конституційного Суду України працювали у колегіях та постійних комісіях, а також готували матеріали справ для розгляду на наступних засіданнях.

Сайт розроблено за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні
© 2024 Конституційний Суд України